Koniec z krzyczącymi reklamami

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« dnia: 24 Marzec 2009, 12:16 »
"Poziom głośności emitowanych reklam i telesprzedaży nie może przekraczać poziomu głośności audycji je poprzedzających i następujących po nich"
wm.pl

nareszcie, zdarza mi się przysnąć oglądając discovery channel i national geographic. budzi mnie zawsze łomot reklamy.

Offline karolina

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marzec 2009, 12:52 »
do tej pory reklamy tez byly puszczane w ,,normalnej" glosnosci tylko programy przed reklamami ciszej..  :cigar:
tak czy siak mam to juz na szczescie w nosie odkad odkrylam jak brak telewizora dziala kojaco na moj uklad nerwowy ;)

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2009, 14:36 »
ja rozumiem. mogę żyć bez wiadomości, bo 3/4 informacji w tvn24 to bzdety. mogę żyć bez seriali, bo przy wódeczce ze znajomymi ubawię się jeszcze lepiej.
problem w tym, że zostaje jeszcze sport, a bez tego już trudniej. polsat sport i polsat sport extra kuszą ligą włoską i angielską, wtorki, środy, czwartki - to europejskie puchary. bez tv - impossible :)

Offline karolina

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2009, 14:40 »
ale ja nigdzie nie napisalam ze opcja ,,bez telewizora" jest dla wariatów :P ;)

Offline arctgx

• user 60
  • *
    • http://arctgx.ovh.org/
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marzec 2009, 17:20 »

Offline pioter

• user 80
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marzec 2009, 21:50 »
Cytat: "SATAN"
zdarza mi się przysnąć oglądając discovery channel i national geographic. budzi mnie zawsze łomot reklamy.

...no proszę, telewizja usypia :)
Jacek Woźniakowski, pierwszy (chyba) naczelny wydawnictwa "Znak" ( i wogle SpokoGość) powiedział kiedyś, że telewizja bywa usypiaczem , że wpaja człowiekowi przekonanie, że nie ma potrzeby, żeby samodzielnie myślał.
Może te głośne reklamy były po to, żeby tv tak nie usypiała? Tera to wogle bedzie kicha i nuda.

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marzec 2009, 11:27 »
ja mam po prostu problemy z zasypianiem ;)
(i nie wyjeżdżać mi tu z mleczkiem, bo na mnie już nawet prochy nie działają.)
nastawiam sleep w tv i się umęczam :) i kiedy już przysnę, to nagle wyskakują mi z jakimś "ciastko, karmel, czekolada". i przez takie rozbudzenie trzeba znowu czekać aż przyjdzie piaskowy dziadek ;)