dostała mandat podczas egzaminu na prawo jazdy

Offline Goszka

• user Gold
  • *
« dnia: 21 Maj 2009, 14:51 »
dostała mandat w czasie egzaminu na prawo jazdy

a tak się zastanawiam jakim cudem skoro ona jeszcze nie miała prawa jazdy
no i pozdrawiam 18 letnia mieszkankę Brodnicy ;)

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2009, 16:10 »
tutaj, w artykule ŹRÓDŁOWYM, jest pełna odpowiedź.

moim zdaniem dziewczyna nie powinna się dziwić. przecież ubiegała się o prawo jazdy, to znaczy teoretycznie była przygotowana do samodzielnego poruszania się na drodze.
z drugiej strony w normalnej sytuacji na drodze, to ten co wjeżdża w kuper zostaje ukarany mandatem...

dziwnie. i śmiesznie, i strasznie.

Offline bajamaja

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj 2009, 18:02 »
ciekawe czy spojrzała w lusterka i upewniła się, że może zahamować, przecież hamując nie powinna powodować zagrożenia bezpieczeństwa ruchu, druga strona medalu to przecież "L" na dachu to tzw. "parasol ochronny" i każdy inny uczestnik ruchu ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i trzymać odpowiednio bezpieczną odległość od eLki

mandat mandatem ale kurcze punkty to absurd

Offline hydraulik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2009, 14:35 »
egzaminator to cwaniak! po zdarzeniu stwierdził że nie takie było polecenie. Bzdura, taki gość zawsze się wyprze :]

Offline fabia

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj 2009, 18:03 »
Cytat: "SATAN"
tutaj, w artykule ŹRÓDŁOWYM, jest pełna odpowiedź.

moim zdaniem dziewczyna nie powinna się dziwić. przecież ubiegała się o prawo jazdy, to znaczy teoretycznie była przygotowana do samodzielnego poruszania się na drodze.
ubieganie się o prawo jazdy nie świadczy o tym że nadajesz się na kierowcę ,a stres roobi swoje ,niestety

Offline Kuzyna

• user 30
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2009, 14:51 »
Cytat: "fabia"
ubieganie się o prawo jazdy nie świadczy o tym że nadajesz się na kierowcę ,a stres roobi swoje ,niestety

Jak nie potrafi się opanować stresu, to nie powinno się wsiadać za kółko. Co, taka osoba w życiu będzie miała stresującą sytuacja i będzie musiała gdzieś jechać to w razie wypadku ona nie ponosi winy bo była zdenerwowana? Nerwy podczas egzaminu to nie wytłumaczenia. Sama zdawałam prawko i wiem jaki to stres, ale wsiadając do samochodu musiałam się opanować.
Zgadzam się z Satanem, egzamin to nie jazda z instruktorem w czasie kursu. Jak już idzie się na egzamin to trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że będzie się uczestnikiem ruchu, tak jak inni kierowcy i nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Offline fabia

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2009, 15:17 »
Jak nie potrafi się opanować stresu, to nie powinno się wsiadać za kółko.  .

dziwne stwierdzenie  :hmmm: każdy człowiek ma swoje stwierdzone sposoby na radzenie sobie ze stresem ale one czasem zawodzą ,również zdawałam na prawko i coś na ten temat również wiem ,jak bym za czwartym podejściem nie wzieła tabletek uspakajajacych pewnie bym zdawała do dzisiaj ,w dniu kiedy odebrałam prawko wsiadłam w samochód bez żadnego stresu i jeżdzę do dnia dzisiejszego ,więc nie mów mi że ososba która sobie nie radzi ze stresem na egzaminie nie powinna wsiadać za kierownice  :/

Edit Heimdall: Poprawione cytowanie

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj 2009, 10:30 »
sprawa ma ciąg dalszy

Offline Kuzyna

• user 30
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Czerwiec 2009, 09:44 »
każdy człowiek ma swoje stwierdzone sposoby na radzenie sobie ze stresem ale one czasem zawodzą

No to wtedy tabletki! Świetne wyjście z sytuacji! Gratulacje pomysłu  :bow:

nie mów mi że ososba która sobie nie radzi ze stresem na egzaminie nie powinna wsiadać za kierownice

I jeszcze jedno nie napisała ze stresem na egzaminie tylko ogólnie ze stresem, także w czasie jak już ma się prawko w kieszeni. Nie wiem czy chciałabyś się spotkać na drodze z osobą, która nie może opanować nerów prowadząc auto albo połknęła tabletki uspakajające, które jak myślę wiesz, wpływają na zdolność prowadzenia samochodu.
Moja koleżanka niedawno w aptece poprosiła, żeby farmaceuta dał jej jakieś tabletki uspokajające, ziołowe, żeby mogła po nich prowadzić samochód i co? nie ma takich. Każde osłabiają koncentrację i percepcję.
Tabletki uspakajające na każdego działają inaczej. Ja nikomu nie polecam brać ich przed egzaminem.

Offline krotom

• user Gold
  • *
    • http://forum.przyroda.org/
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwiec 2009, 22:13 »
też jestem tego zdania, nie wszyscy są stworzeni do tego by zostać lekarzami albo elektrykami... tak i nie wszyscy powinni prowadzić auta

Offline bajamaja

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:20 »