Brodnica. Samorząd ignoruje "Księżniczkę"

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Luty 2010, 10:26 »
ja też swoje wiem, i prawdę piszę jak mnie irytuje to jak ktoś coś chlapnie bez zastanowienia żadnego, że coś jest beee.

Offline hydraulik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Luty 2010, 12:12 »
ja nie krytykuje bez zastanowienia. Od wielu lat wiele miejskich inwestycji jest o kant d*py!
To jest moje zdanie i chyba wielu innych mieszkańców...

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Luty 2010, 18:08 »
no ale jak dla mnie paroma rzeczami mimochodem sobie rzuciłeś. tym samym mogę napisać że miasto spaprało sprawę stadionu bo nie mogą na nim zagrać rolingstonsi.

Offline hydraulik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Luty 2010, 23:08 »
gdzie Rzym a gdzie Krym!!!
Dobrze wiesz o co mi chodzi, szukasz dziur w moich wypowiedziach.
Tak jak mówiłem - to są moje opinie na temat poszczególnych inwestycji miasta Brodnicy i w sumie nie tylko moje.

Wiesz, coraz bardziej wkurwia mnie moje miasto bo, owszem nowe "nowe" jest budowane żeby było lepiej ale jak już coś się zaczyna robić to kroją budżet, że i tak wychodzi z tego wielki ch*j

coś w rodzaju: dwa kroki w przód, jeden krok w tył (za jednym razem)
pomyśl nad tym. Nasze miasto samo sobie utrudnia!!! Samo podkłada sobie kłody.

Przykładem może być to co wymieniłem w ostatnich postach. A tego jest jeszcze więcej.
Na basen (na zawody) przyjeżdżają dzieci bo dla dorosłych jest za krótki, hala i bieżnia w SP 7 jest inwestycją samolubną bo dyrektor nie chce tłumu na wymiarowych obiektach więc zrobił niewymiarowe o kilka-kilkanaście metrów i kto mu na to pozwolił!!!. Nie chce rozgłosu dla swojej szkoły i Brodnicy. Nowa hala z trybunami po jednej stronie to jak ulice w centrum z chodnikiem po jednej stronie ulicy. I co tam można robić za zawody, pytam!? CH*UJ nie zawody. Jedynie ligę podwórkową w nogę albo w kosza. Nic innego się tam nie dzieje. Kolejna sprawa to rondo łączące obwodnicę z resztą ulic brodnickich orzed Bosmanem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to na ch_uj ta obwodnica?! Odkorkujemy jedną część miasta (ul. Podgórna) ale zaperdolmy drugą(ul. Sądowa) Ja wiem, że to dalszy plan całkowitej obwodnicy miasta ale to wszystko mija się z celem. Jak będę dziadkiem to nowi włodarze skumają, że to był błąd i przez całe miasto, (dookoła) pier_dolną ESTAKADĘ bo uznają to za konieczne!!! BRAK SŁÓW

No ku**a IDIOTA to wymyśla. Wszystko co nowe jest nietrafione

Jadzik lubię cię, ale przyjacielu, masz czelność się czepiać błędów, które ja wytykam i wytyka całe miasto!!!

Zapytaj pierwszego lepszego kierowcy, SPORTOWCA!!!

chciałbym jeszcze poruszyć temat komunikacji miejskiej (autobusów) i reklamy naszych "pożal się Boże" imprez kulturalnych ale chce mi się spać. Dobranoc

Ps: jak chcesz odpowiedzieć na mój post to nie cytuj mnie, wiem co napisałem, pozdrawiam

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Luty 2010, 23:32 »
jutro coś odpiszę, dziś nie ma już siły...

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Luty 2010, 09:28 »
ok, możemy postawić taka hale jak we Włocławku czy Bydgoszczy (trybuny z dwóch stron jak chodnik po dwóch stronach ulicy. tak, tak, tak. jestem zgryźliwy). ale po co. mamy liczącą się w kraju drużynę koszykarską czy siatkarską? nie, nie mamy. nie sztuka go zbudować, sztuka go utrzymać i zapełnić. nie sądzę też aby rodzaj i jakość zawodów czy imprezy sportowej zależała od tego jakie i ile jest trybun, główny argument to wymiary boiska. wielkim sportsmenem nie jestem ale z tego co pamiętam jakieś lepsze drużyny siatkarskie i piłkarze ręczni u nas grali.

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Luty 2010, 17:41 »
co do hali, to akurat jest możliwość rozbudowy o trybuny z drugiej strony.
bardziej mnie śmieszy fakt, że nikt nie pomyślał o stanowiskach dla mediów. relacje telewizyjne z budowlanych rusztowań (przypominam mecz polska - rosja juniorów w piłce ręcznej). przy grze na pełen wymiar nie ma możliwości zrobienia zdjęcia na trybuny. czyli powstają jakże atrakcyjne zdjęcia ściany ozdobionej bannerami sponsorów...

Offline arctgx

• user 60
  • *
    • http://arctgx.ovh.org/
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Luty 2010, 01:36 »
@hydraulik: ogromna czciona, wielkie litery i chlastanie kurwami brzmią bardziej przekonująco... Jeszcze trochę trochę takich środków wyrazu i dyskusja stanie się merytoryczna, dorównując stylem sąsiedniemu forum  :cigar:.

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Luty 2010, 10:04 »
odnośnie księżniczki czy jak jej tam. wpadła mi w ręce najnowsza ziemia michałowska, na jej łamach redaktor znany z gazety pomorskiej w tekście o hali osir cały czas używa określeń "księżniczka". masakra, cały czas trwa próba przepchnięcia nazwy która moim zdaniem nie ma szans się przyjąć.

Offline Marek

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Luty 2010, 12:26 »
jak słyszę tą nazwę to aż mnie.. kuje coś w środku, może chociaż tu jej nie używajmy?

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Luty 2010, 17:31 »
do przeczytania

dla mnie sprawa jest prosta: czy są spełnione wszystkie formalne procedury do przyjęcia nazwy?

OT: widać, że kampania się rozkręca. burmistrz opisuje swoje wspomnienia na czterech stronach... wszak do wyborów jeszcze tylko osiem miesięcy, przepraszam, osiem wydań ;)

Offline krotom

• user Gold
  • *
    • http://forum.przyroda.org/
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Luty 2010, 21:27 »
a mnie w Z.M. najbardziej ujęła fotka naszego forumowego Żandarma... i artykuł o kwiczole autorstwa Haliny S. :D

a żeby nie było OT, to nazwanie hali mianem "Księżniczki" jest wg mnie lingwistyczną porażką :?

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Luty 2010, 09:25 »
artykuł z przed ponad roku, tylko uaktualniono parę faktów. szło wcześniej w pomorskiej.