Sklepy internetowe

Offline Wojciech

• Administrator
  • user Gold
  • *
    • Status GG
    • Brodnica - portal eBrodnica.pl
Sklepy internetowe
« dnia: 09 Wrzesień 2006, 21:11 »
Sklepów internetowych jest jak mrówków. Dobrych sklepów z fachową obsługą - NIEWIELE
Proponuje stworzy listę sklepów sprawdzonych, podając kolejno:

Nazwa i dziedzina
Adres
Co czyni go dobrym
Uwagi

np.
MERLIN - księgarnia internetowa
www.merlin.com.pl
Duzy wybór towaru i całkiem dobre ceny
Czasami można się naczeka na przesyłkę jeżeli czegoś nie mają na stanie

sadus

• Gość
Sklepy internetowe
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2006, 21:27 »
wojciech, nie zrozum mnie zle ale uwazam ten temat za bezsensowny, ciezko mi to wytlumaczyc ale robie zakupy przez net od 1998 i jakos nie moge powiedziec "ten jesli dobry a ten zly bo tu jest to a tam tego nie ma" jak czegos szukam to szukam przez google sklepow tematycznych...

Offline Mona

• user 20
  • *
Sklepy internetowe
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2006, 22:19 »
Cytat: "sadus"
wojciech, nie zrozum mnie zle ale uwazam ten temat za bezsensowny, ciezko mi to wytlumaczyc ale robie zakupy przez net od 1998 i jakos nie moge powiedziec "ten jesli dobry a ten zly bo tu jest to a tam tego nie ma" jak czegos szukam to szukam przez google sklepow tematycznych...

Ale mozesz powiedziec ze tu jest dobra obsluga, a tu kiepska. Tu przyszla paczka szybko, tam po 3 tygodniach.

Moj typ to sklep z bielizna dla pan o panow: www.biust.pl
Szybka obsluga. Odziez zwykla, zmyslowa, dla doroslych i dla dzieci. Aukcje bielizny. Szybka paczka i dobrze zapakowana.

sadus

• Gość
Sklepy internetowe
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrzesień 2006, 22:53 »
mona nie masz bezposredniego kontaktu z obsluga wiec nie mozna powiedziec czy jest mial czy nie(to jest chyba najlepsze) a co do paczek, wszystko zalezy od tego czy jest towar na magazynie czy nie i od tego czy poczta/kurier daje ciala... wiec moim zdaniem wyrazanie opini o sklepach online jest bardziej niz glupia

Offline claptonka

• Nieaktywny
  • *
    • Status GG
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2013, 17:27 »
Zalando - świetny sklep z markowymi ubraniami w dobrych cenach. Bardzo często kupuję tam różne ubrania ponieważ mają dobre ceny oraz spory wybór. Od pewnego czasu zresztą przerzucam się powoli na zakupy przez sieć. Jest taniej i można upolować nie lada okazje. Tutaj są świetne kody rabatowe : http://rabaty24.net/zalando - właśnie do tego sklepu ale jeśli chcecie możecie tam poszukać okazji i do innych sklepów internetowych :D
Zawsze można coś zaoszczędzić.

Offline Liberka

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień 2013, 10:46 »
Ja polecam sklep:
iperfumy.pl
Dziedzina: zakup oryginalnych perfum w korzystnych cenach
Dlaczego: szybko, tanio, oryginalnie, zawsze do zamówienia jakiś prezent:) warto:)

Offline sylwia4021

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2014, 20:16 »
ja mam pytanie z troszkę innej strony, ale w temacie. Prowadzę sobie mały biznes, całkiem nieźle mi idzie, ale warto by szło jeszcze lepiej. Znajomy podpowiada, bym zainwestowała w sklep internetowy i własną stronę www, najlepiej stworzone i obsługiwane profesjonalnie. Znalazłam fajną firmę która się tym właśnie zajmuje [SPAM] i chyba zdecydowana jestem na taki postęp.  Proszę o Wasze opinie na ten temat i może jakieś porady?
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2014, 15:25 wysłana przez Wojciech »

Offline jajovika

• Nieaktywny
  • *
    • kodymody
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2014, 16:13 »
Sklepów jest sporo a i tak większość kupuje na allegro. Co prawda zdarza mi się dotrzeć do jakiegoś sklepu za pomocą Ceneo ale to jest strasznie sporadyczne.
Mam wrażenie że sklepy online tak naprawdę zyski notują w newralgicznych momentach jak święta.