!!!!!!skup zlomu komputerowego!!!!!!!

Offline bastamaro

• Nieaktywny
  • *
« dnia: 13 Marzec 2011, 13:41 »
witam skupuje złom komputerowy. karty,dyski napędy,płyty główne, drukarki,zasilacze,monitory itd. wystawiam protokół przekazania odpadu. mój nr 883999783

Offline arctgx

• user 60
  • *
    • http://arctgx.ovh.org/
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2011, 15:34 »
To wprawdzie reklama, ale nie zaprotestuję przeciw jej obecności tutaj, chyba że masz ochotę przyjmować tylko hurtowe ilości.

Na razie można starą elektronikę wywieźć tylko na miejskie wysypisko i jeszcze do tego za utylizację trzeba zapłacić. Ponieważ było to ze dwa lata temu jakieś 2.6 złotego od kilograma, za pozbycie się takiego starego siedemnastocalowego kineskopu przyszłoby zapłacić koło 40 złotych. Na pewno nie zachęci to przeciętnego konsumenta do utylizacji, a tym bardziej brudasów leśnych (czyli tych co skąpią czasu lub pieniędzy na wywóz zwykłych śmieci i zostawiają je w rowach i lasach).

Jeśli więc można w Brodnicy bez problemu oddać (a może nawet sprzedać ;) ) Ci kilogram elektroniki, odwalasz dobrą robotę. Jeśli nie, to nie ma sensu robić Ci tu reklamy za friko.

P.S. Czyżby ostatnio nie wlazła ustawa nakazująca sklepom RTV-AGD przyjmowania złomu po sprzęcie niezależnie od tego czy był tam kupiony?

Offline Wojciech

• Administrator
  • user Gold
  • *
    • Status GG
    • Brodnica - portal eBrodnica.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marzec 2011, 18:00 »
Jak przedmówca uznałbym to za spam, aczkolwiek ja sobie wspomnę ile takiego złomu mam, a ile mogę jeszcze mieć. Niech kolega podeśle na pw jakieś warunki to zobaczymy.