TaLLIB + SztosS meets Siebujajtu - Pub Abażur

Offline SieBujajTu

• Nowy
  • *
TaLLIB + SztosS meets Siebujajtu - Pub Abażur
« dnia: 05 Styczeń 2012, 17:49 »

Mamy przyjemnośc zaprosić Was po raz kolejny na gorącą imprezę w klimatach Reggae/Dancehall!

... Tym razem w brodnickim klubie Abażur pojawią sie świetnie Wam znani, znakomici lubelscy MC i wokaliści, czyli bracia - TaLLiB i SztosS!

Impreza odbędzie sie ramach promocji nadchodzącego wielkimi krokami, zapowiadane świenym singlem "Moja lady" albumu TaLLiBa - "Prosto z serca"!
Ponad to ze swoim świetnym materiałem ze świeżej jeszcze EPki "Rozgrzewka" wystąpi SZtosS!

Line up:
19.00 - otwarcie klubu - polish reggae stajli, czyli godzina TYLKO POLSKIEGO REGGAE - Siebujajtu
20.00 - SztosS - "Rozgrzewka"
21.00 - TaLLiB - "Prosto z Serca"
22.30 - After

[TALLIB]
Tallib - jednoosobowa niesformalizowana organizacja planująca muzyczne przejęcie władzy w kraju i wprowadzenie nowego ustroju, opartego na miłości, przyjaźni i szacunku do bliźniego.
TaLLib – Tomasz „TaLLib” Słota urodził się w 1986 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. TaLLib od 8 lat pisze utwory w stylu reggae i dancehall. oficjalna strona: http://TALLIB.TV/
Wyjątkowa barwa głosu i ciekawe teksty sprawiły, że o lubelskim wokaliście szybko zrobiło się głośno. W ciągu ostatnich kilku lat zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce.
Twórczość TaLLiba docenili int...ernauci – utwory zamieszczone w serwisie YouTube zanotowały dotąd ponad 5 milionów wyświetleń. W sierpniu TaLLib rozpoczął współpracę z wytwórnią My-Music. Owocem tej współpracy jest wydanie pierwszego singla „Moja Lady”. Utwór zapowiada debiutancki album artysty pt. ”Prosto z Serca”. Teledysk do utworu „Moja Lady” zrealizowała agencja fametone oraz ekipa filmowa Sensi&. Artysta w lutym 2012 roku wyrusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi różne zakątki Polski.

[SZTOSS]
Sztoss urodził się w 1991 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. Realizator, twórca tekstów, nawijacz. W 2009 roku rozpoczął prace nad swoim projektem muzycznym. Od czerwca 2010 roku wspomaga swojego brata TaLLiba w charakterze hypeman'a na koncertach. Jego pierwszą produkcją jest Ep'ka pt. "Rozgrzewka", której realizacją zajął się on sam, z pomocą TaLLiba, Dj'a RazDwa oraz Zdolnego (Fanatycy Flow).

Wjazd : 12 zeta
tylko w dniu koncertu

ZAPRASZAMY!!!