szkoła w Gołkowie

Offline xyz

• user Gold
  • *
Odp: szkoła w Gołkowie
« Odpowiedź #135 dnia: 25 Luty 2012, 14:56 »
XYZ napisał Miodek się k.... znalazł . Drogi panie lub pani CZAS obudźić się ze snu i  wyjść z  półświatka fantastyki z kręgu fiction w, którym tkwisz . Chyba ,że tak jak w Incepcji  ktoś cię w bardzo głęboki sen wepchnął i nie wiesz już sam co jest teraz rzeczywistością wtedy to zmienia postać rzeczy. Rozumiem SPISEK potrzeba tu Foxa Muldera i agentki Scali oraz pokaźnego Archiwum X .Proszę pisz z sensem bo Jedi i Sithu cię czytają a zastanowiłeś się czy to przynośi Republice Chwałę .XYZ -ku przesłanie dla ciebie Nie daj się namówić na  przejście na ciemną stronę Mocy . Niech Moc będzię z tobą Anakin Skywalker
Cóż to mistrzuniu teraz do mnie będziesz wycieczki robił?
Wcześniej napisałem że brak argumentów zastępujesz osobistymi atakami na innych użytkowników forum, teraz widzę że i mnie się dostanie.Czy to wg Ciebie fantastyka i czy to co napisałeś wyżej ma sens?Więc umówmy się że razem zaczniemy pisać z sensem - Ty pierwszy :D

Offline xyz

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #136 dnia: 25 Luty 2012, 15:04 »
Nasz Sympatyk sympatyzuje chyba z władzami bo pisząc na forum robi dużo byków ach ta polonistka dała się mu we znaki NIEDOBRA PANI no ale chciała dobrze ::)Jo bo Polaki nie Gy
si i swój ozór maju. Tak kiedyś htos naszrajbował

obudźić
przynośi
będzię 

...mamy Cię :D

Offline aristo 1

• user 10
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: 26 Luty 2012, 11:46 »
XYZ widze ,że moje prośby poszły na marne i grasz  tego złego hrabia DUKU sie znalazł. Sithów jest zawsze dwóch mistrz i uczeń także tyś jest mistrz czy uczeń panie określ się .

Offline NoToCo

• user 10
  • *
« Odpowiedź #138 dnia: 26 Luty 2012, 15:18 »
Panowie, spokojne.
Chyba nieco odbiegliście od zasadniczego tematu.

Offline BMJW

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: 26 Luty 2012, 23:04 »
Zebranie burmistrza w Gołkowie to tak naprawdę zebranie burmistrza, pani Reklin i przewodniczącego...i ciągle granie stowarzyszeniem z Górzna...

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #140 dnia: 20 Marzec 2012, 12:24 »
Ja rozumiem przesilenie wiosenne ale nikt nic nie napisał w żadnym wątku przez blisko miesiąc.
Czy to u Was jest normalne?

Offline Marek

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: 21 Marzec 2012, 08:08 »
w Górznie już niewiele rzeczy jest normalnych...

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #142 dnia: 22 Marzec 2012, 21:50 »
To może należałoby zacząc coś robić aby coraz więcej rzeczy wróciło do normalności?

Offline Marek

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #143 dnia: 23 Marzec 2012, 10:55 »
To może należałoby zacząc coś robić aby coraz więcej rzeczy wróciło do normalności?

Uwierz lub nie ale takie osoby się przez Górzno 'przewijają'. Jedni krócej, drudzy dłużej ale ta normalność nie jest tam powszechnie porządana.

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #144 dnia: 23 Marzec 2012, 19:38 »
A może trzeba coś zrobić żeby te osoby "przewijały" się częściej lub to "przewijanie" było dłuższe.

Offline Mefisto

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #145 dnia: 03 Maj 2012, 16:04 »
Witam wszystkich forumowiczów. Przeczytałem powyższe wiadomości, lecz nie wiele w nich konkretnych informacji. Mam pytanie do starszych i mądrzejszych czy na stronie bip'u jest umieszczony budżet gminy z 2012 roku? Jeśli tak to proszę o link. (Znalazłem tylko z 2011.)
http://bip.gorzno.pl/upload/20110131135711vg4br8x8zpe0.pdf

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #146 dnia: 03 Maj 2012, 18:07 »
Budżet jest w zakładce uchwały.  Jest to Uchwała Nr XII/67/2011 Rady Gminy w Górznie z dnia 29 grudnia 2011 r. 
Z władzunią w Górznie nie ma łatwo. Jak chcesz czegoś się dowiedzieć to musisz trochę poszukać albo uzbroić się w anielską cierpliwość. Chyba że coś się zmieni.