Stańko wygrał z Warszawą

Offline sympatyk

• Nowy
  • *
Stańko wygrał z Warszawą
« dnia: 04 Maj 2012, 19:31 »
Nie wiem czy wszyscy czytali ostatni Czas Brodnicy, jeśli nie to powinini. Jeżeli ktoś nadal uważa, że nasz włodarz nie walczy o sprawy gmine oraz społeczeństwa, niech się napierw zastanowi co mówi i pisze.
Znająć życie zaraz i tak pojawią głosy krytyki tych samych osób.
Jak dla mnie tak dalej Panie Burmistrzu

Offline sympatyk

• Nowy
  • *
Odp: Stańko wygrał z Warszawą
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2012, 23:39 »
Chyba temat nie przypadł opozycji bo zbyt pozytwny dla włodzarza, ale co nie którzy powinini prześledzić arykuły i sytuacje w gminie na osi czasu i zobaczyć kto naprawde robi pod góre w gminie. Jak co nie którzy zauważyli problemy i nagonki zaczeły sie pojawiać się po usunieiu PSL-u z gminy. I czy tylko tu tak się dzieje NIE partia kolegów ma zasięg ogólno polski a bliżej w naszym województwie.
Przykład:
http://www.stopkorupcji.org/tresc.php?subaction=showfull&id=1132945190&archive=&start_from=&ucat=2&

Jest ich wiele w sieci i gazetach!!!

A ciekawostka dla wszystkich jakby Nasz włodarz przegrał w sadzie gmina oddałaby pieniadze, które poszłyby na premie dla "kolegów" w ARiMR

I co wy na to.
Co nie którzy powinii zagłębić się w temat i przeczytać artykuły o PSL. I dać na wokande propozycje dyskusji o tym zeby ARiMR dał pieniadze na szkoły w regionie wiejskim a nie na własne premie, A NIE BIĆ SIĘ WZAJEMNIE A ONI TYLKO SIE ŚMIEJĄ!!!!!
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 23:43 wysłana przez sympatyk »

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2012, 11:24 »
Jak to wszystko można ładnie przedstawić.

Stańko wygrał więc sukces, a w przypadku przegranej i tak zapłaciłaby gmina czyli społeczeństwo.

Bardzo wygodnie. Też bym tak chciał.

Jak wygram to moja zasługa, a jak przegram to zapłacą inni.

Chyba trzeba wystartowć w  następnych wyborach.

Włodarz to ma klawe życie...

Offline avatar

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2012, 14:35 »
Skryba a już myślałem, że się na Tobie zawiodę. Jednak się pomyliłem. Ostatnią wypowiedzią poraz kolejny udowadniasz jaką nienawiścią walisz do wszystkich i wszystkiego co się w Górznie wydarzy. Mógłbyś chociaż raz w historii wpisów na formów napisać coś pozytywnego. Cały czas pokazujesz swoje niezadowolenie i nie chcesz pokazać nawet odrobiny obiektywizmu. Jaki Ty musisz być nieszczęśliwy w życiu osobistym. Wiesz co mnie tylko martwi? To że od 4 maja nikt oprócz Ciebie nie podją tematu. Nawet Twoje kółko osób "wzajemnej adoracji". Czyżbyś został sam?!?!
Powiedz mi w której części wypowiedzi Burmistrza umieszczonej w najbardziej poczytalnym i jedynym powiatowym brukowcu, wynika, że Stańko chwali się sukcesem. Jak przeczytasz jeszcze raz artykół, tylko ze zrozumieniem, to zauważysz że Burmistrz dziękuję Kancelarii Marka Poksińskiego i gratuluje mieszkańcom zadawalającego wszystkich wyroku sądu. Stańko niczego nie wygrał. Wygrali mieszkańcy. On tylko podją właściwą decyzję: poczekał na pozew sądowy, wybrał odpowiednich prawników i dobrze przygotował się do procesu. Właściwie nie zrobił nic innego, jak to na co nakłada na niego funkcja, którą pełni - reprezentuje mieszkańców gminy. Tytułu artykułu nie będę komentował, po prostu poraz kolejny źle dobrany.
Co do cytatu:
"Chyba trzeba wystartowć w  następnych wyborach."
wiesz co, nie chyba ale na pewno powinieseś wystartować, im więcej kandydatów tym więcej możliwości wyboru. Mojego głosu, z racji braku obiektynego spojrzenia na życie gminy - NIE MASZ!

Offline avatar

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2012, 17:50 »
Autor tego tematu z pewnością jest "sympatykiem" szczęściarzy spod zielonej czterolistnej koniczyny. Link, który podsyłasz pozwala poczytać trochę o ludziach związanych z konkretną partią, ale z pewnością to tylko wierzchołek góry lodowej. Prawdziwe interesy załatwia się na "górze", interesy o których nie mamy zielonego pojęcia. I na to jest przyzwolenie. Fajnie.

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2012, 11:08 »
Co do cytatu:
wiesz co, nie chyba ale na pewno powinieseś wystartować, im więcej kandydatów tym więcej możliwości wyboru. Mojego głosu, z racji braku obiektynego spojrzenia na życie gminy - NIE MASZ!

A skąd będziesz wiedział na kogo nie głosować? Podobno na tym forum jesteśmy anonimowi.

Offline zuzu901

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2012, 15:31 »
No jest fajnie, burmistrz wygrał z ARiMR, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni!!!

Offline avatar

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec 2012, 00:03 »
Co do cytatu:

A skąd będziesz wiedział na kogo nie głosować? Podobno na tym forum jesteśmy anonimowi.

Dasz się rozpoznać po całkowitej negacji wszystkiego co od kilku lat wydarzyło się i zostało zrobione w Górznie.

Offline avatar

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwiec 2012, 00:07 »
Zapomniałem dopisać, że rzeczywiście "podobno na tym forum jesteśmy anonimowi" ale mnie do końca nie satysfakcjonuje wyjaśnienie tej anonimowości.

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Czerwiec 2012, 19:01 »
w internecie nigdy nie bedziesz anonimowi, zdradzuić cię może wiele rzeczy, chocby twoje IP lub wiedza jaką dysponujesz, bo z niby jakiej racji zwykly kowalski ma wiedzieć co w urzędach piszczy...