A co tu taka cisza?

Offline Skryba

• user 20
  • *
Odp: A co tu taka cisza?
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Lipiec 2012, 07:59 »
Widać Pani Kaniewska również była lepsza od od Sławomira Wcisło, który również startował w konkursie na Komendanta  Straży Gminnej w Bobrowie.
Może burmistrz żeby nie przyjmować Kubicza wolał Panią Kaniewską. Widać kogoś musiał przyjąć.

Nawiasem mówiąc już widzę tą grobową atmosferę gdyby musiał przyjąć poprzedniego Sekretarza.
To by była poracha.

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Sierpień 2012, 07:26 »
Ach nie ma jak układy, rękę dam sobie uciąć że konkurs zarówno na sekretarza jak i ten na dyrektora/kierownika przybytku kultury w Górznie był robiony nie do końca uczciwe. Żeby nie było, że się czepiam, podobnie jest pewno w większości administracji samorządowej w Polsce.

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Sierpień 2012, 08:19 »
Może właśnie powinniśmy się czepiać przy wszystich takich przypadkach i  w końcu by się to zmieniło. Może nawet wszędzie.
A tak to pozostaje tylko pomarudzić na forum.

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Sierpień 2012, 10:53 »
Zawsze ktoś  8) może powiedzieć, że obecna władza należy się do  tych pozostałych 25%  ;).

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Sierpień 2012, 21:45 »
Można też powiedzieć że na 4 konkursy na stanowiska urzędnicze 3 były zorganizowane z naruszeniem procedur i ustawiane pod konkretnego kandydata. Czasami bym chciał się dorwać do władzy i pół tego dziadostwa z urzędów wyrzucić na zbity pysk, tak na zbity pysk. Oczywiście tylko tych co naprawdę nic nie robią....

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Sierpień 2012, 23:28 »
Jadzik piszesz o ustawianiu konkursów pod swoich kandydatów. Czasami nawet nie trzeba przeprowadzać konkursu. Poczytaj  http://bip.gorzno.pl/upload/20120724090100fprkadn6bivy.doc

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Sierpień 2012, 11:40 »
No ba, czasami też tak można. Leniwe urzędasy nie chcą nawet stworzyć pozorów uczciwego konkursu,  nie potrafią nawet poprawnie napisać nazwy jednostki na której szefa jest organizowany konkurs. Myślałem że w Górznie jest Gminny Ośrodek Kultury, a nie Gminny Dom Kultury. Panie burmistrzu, jak na pana miejscu podwładnym poleciał po premi, skoro sekretarza potrafił pan wyrzucić, więc tu tym bardziej ręka i brewka nie powinna panu zadrżeć...

Tak na marginesie, jeśli ogloszenie o konkursie zawiera błedy formalne to czy w takim razie będzie on wazny po roztrzygnięciu?
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2012, 11:45 wysłana przez Jadzik »

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Sierpień 2012, 09:18 »
Jeśli tego nikt oficjalnie, na piśmie nie zgłosi to będzie jak zawsze. Na gadanie forumowiczów (dwóch bo reszta śpi lub się boi) Burmistrz machnie ręką, będzie robić po swojemu i zatrudniać swoich.

Offline NoToCo

• user 10
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Wrzesień 2012, 15:36 »
A tu znowu ani żywej duszy...

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Wrzesień 2012, 08:35 »
No nareszcie ktoś się odezwał.
Moje wpisy nie będą jedyne :D.

A tak z innej beczki to czy ktoś może napisać ilu było kandydatów na dyrektora .... i tu mam zagwozdkę czego. Przeczytałem przed chwilą to:
INFORMACJA
Burmistrza Gminy Górzno

Komisja Konkursowa powołana w celu wyłonienia kandydata na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie wyłoniła kandydata.

W wyniku analizy dokumentów i rozmów kwalifikacyjnych wytypowano na  stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka w Górznie Pana Krzysztofa Magdziaka.
Kandydatura zostanie przedstawiona do zaopiniowana Radzie Gminy Górzno.

I mam pewność, że ktoś albo się bardzo spieszył albo był głodny i najprawdopodobniej zjadł kulturę ;D

Już miałem nadzieję, że ludzie piszący takie informacje czytają nasze forum. W ogłoszeniu na dyrektora był Dom Kultury, a  w zarządzeniu o komisji poprawili się na Ośrodek Kultury.

Ale jednak głód jest większy.

A może to stres związany ze współpracą z nową Panią Sekretarz?

Chodzą słuchy, że to niezła "kosa".

Offline NoToCo

• user 10
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrzesień 2012, 09:46 »

Chodzą słuchy, że to niezła "kosa".

Jak kosa to ciekawe co wykosi ( lub kogo)

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Wrzesień 2012, 09:54 »
Chyba wiem kogo masz na myśli. Ale to chyba zbyt optymistyczne ;).

Offline NoToCo

• user 10
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Wrzesień 2012, 12:20 »
A ja nikogo konkretnego nie miałam na myśli. Słowo honoru.

Offline małomówny ze wsi

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Listopad 2013, 19:55 »
Już tylko rok do wyborów, na pewno to forum zawrze  :o ....... 3/4 kadencji poszło w ..............