Wybory 2014

Offline małomówny ze wsi

• Nowy
  • *
Odp: Wybory 2014
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Kwiecień 2014, 21:12 »
jak pcha w kieszenie?? , no to który z przedmówców był w prokuraturze ( toć to przestępstwo sprzeniewierzać publiczne pieniądze :-X)

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Kwiecień 2014, 07:30 »
Może przybyszowi chodziło o to, że pcha w kieszenie... ręce. To znaczy nic nie robi.
A ty małomówny od razu, że kradnie.
Albo jesteś taki podejrzliwy albo coś wiesz i nie mówisz. 

Offline przybysz23

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: 10 Kwiecień 2014, 18:19 »
No oczywiscie ze w kieszenie ::) przydałby sie ktoś z pomysłami i zapałem do pracy bo budowa od podstaw placu znowu pod domem to przesada z lekka

Offline przybysz23

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Kwiecień 2014, 21:29 »
Z drugiej strony jestem ostatnio poruszony inwestycjami w miescie dziwne ze przed wyborami ale pomaga zawsze wierny dyrektor bursy, bartniczka juz rezygnuje z katolickiej szkoly w grazawach u nas to narazie nie grozi w dzisiejszym ukladzie...
A w nawiazaniu do rybki obdrapanki wciaz wisi ale konserwator gminny zarobiony...

Offline sękowski

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Kwiecień 2014, 16:19 »
W Czasie brodnicy napisali  o pomostach na Górzyńskim leziorze - spytajcie sie ile będzie to kosztowało podatników.Znów Gmina węzmie obligacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline małomówny ze wsi

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:17 »
Mogę się mylić, ale swego czasu był taki ranking w czasie brodnicy gdzie gmina Górzno była na podajże drugim miejscu w powiecie w wykorzystaniu funduszy ue.

Offline małomówny ze wsi

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:23 »
myślę że w gminie rolniczo turystycznej to chyba normalne inwestować w infrastrukturę turystyczną,
tak jak np. w gminie socjalno-emerytalnej należy iwestować w hospicja i pomoc materialną- chyba logiczne??!!

Offline stealth22

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Kwiecień 2014, 22:04 »
środki unijne to łakomy konsek dla władzy,można je wydać z korzyścią dla mieszkańców lub jak w tym przypadku utopić w brudnym i straconym jeziorze. 

Offline przybysz23

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 16 Kwiecień 2014, 19:59 »
brudne nie jest z niczego a dostep do brzegu ograniczony przez manie własności a ostatnio zdewastowano brzeg od strony łysej góry wycięto drzewa nad taflą w obszarze jeziora ale nikt nie widzi bo  to pan strazak wycial

Offline Skryba

• user 20
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: 23 Kwiecień 2014, 14:41 »
Przybyszu jesteś pewien, że wyciął bez zezwolenia?
Nie bardzo też rozumiem "manię własności", o której piszesz, przez którą dostęp do brzegu jest ograniczony. Jak drzewa wycięte nad taflą jeziora to przynajmniej z wody dostęp do brzegu powinien być lepszy. To, że większość właścicieli działek nad jeziorami i to w całej Polsce, stawia ogrodzenia do tafli wody to niestety fakt. Jak jest w miejscu, o którym piszesz nie wiem.
A z innej strony patrząc to każde drzewo liściaste stojące nad brzegiem na jesieni swoje liście "oddaje" do jeziora. W pewien sposób to też sprawia, że jezioro ma taki kolor jaki ma.     

Offline przybysz23

• Nieaktywny
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Kwiecień 2014, 22:16 »
nie zrozumiales mnie wedle prawa wyciecie drzew nad brzegiem nie jest dozwolone bo jest to obszar ochronny otuliny jeziora a tzw mania to wlasnie to o czym piszesz i bronienie przejscia linia brzegowa

Offline water

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Kwiecień 2014, 21:23 »
jak możesz być wiarygodny skoro mówisz że pracujesz 24 h, to kiedy piszesz na forum??????????. Chyba że masz ruską dobe ;D
Nie wszyscy pracują po 8h gdzieś w fabryce części samochodowych, są też ludzie, którzy pracują w innych sektorach, w których normą są dyżury po 24h :) A jak erotyzm Ci się włącza w związku z prostym stwierdzeniem, wybierz się do seksuologa bo to nie to forum. Napisałem zapytanie do UG - Jakie mamy zadłużenie. Mail dotarł odpowiedzi nie otrzymałem.