Stały dostęp do internetu

Offline tamilast

• Nieaktywny
  • *
« dnia: 20 Styczeń 2007, 00:32 »
Jest już oferta taniego, szybkiego, nielimitowanego  dostępu do Internetu w Netii na łączach TP!!!. Netia jako pierwszy operator telekom. w kraju oferuje stały dostęp do internetu Klientom posiadającym linię telefoniczną TP. Można mieć stały dostęp  już w  taryfie socjalnej (np. 512kbit/s za 44,30zł, modem 1 ,22 aktywacja 1,22.
Polecam
tamilast@op.pl
netlinebrodnica@partner.netia.pl

Offline Wojciech

• Administrator
  • user Gold
  • *
    • Status GG
    • Brodnica - portal eBrodnica.pl
Re: Stały dostęp do internetu
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2007, 13:58 »
Cytat: "tamilast"
Jest już oferta taniego, szybkiego, nielimitowanego  dostępu do Internetu w Netii na łączach TP!!!.

W zasadzie uznałbym to za spam. Do tego typu ofert służy moduł ogłoszeń. Jednakże ze względu na treść pozostawiam to jako temat do dyskusji.

W styczniu TP wysłała do swoich użytkowników informację, że następuje zmiana regulaminu świadczenia usługi Neostrada, a tym samym możliwość wypowiedzenia dotychczas zawartej umowy nawet w okresie promocyjnym bez żadnych negatywnych skutków dla klienta. Zmiana regulaminu wiązała się z koniecznością rozdzielenia usługi neostrada od abonamentu. Można od 15 lutego mieć neostradę, ale nie trzeba opłacać abonamentu za telefon, wynoszącego prawie 50 zł. Tymczasem po rezygnacji z "telefonu" ale zachowując neostradę, trzeba opłacać opłatę za utrzymanie łącza, którą TP ustaliła na ok. 36 zł.
W naszym regionie w zasadzie tylko Netia ustaliła konkurencyjną ofertę. W innych regionach także inni operatorzy typu UPC, Dialog.
Jakby nie patrzeć, ale osobiście twierdzę, że TP sama pozbywa się swoich klientów przez takie zachłanne zachowanie. Nie dopuściła np. utrzymania neostrady na tzw. planie socjalnym. No cóż, dobrze że pojawia się jakiś wybór, tylko dlaczego u nas to ciągle wybór pomiędzy dwoma firmami ?

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2007, 20:01 »
pytanie kto zrezygnuje abonentu i rozdzieli sobie nesotrade. za te 50 zloty bylo 60 minut do wygadania. placisz 36 zeta niby za utrzymanie lacza i nic nie masz

Offline Wojciech

• Administrator
  • user Gold
  • *
    • Status GG
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2007, 08:35 »
Cytat: "Jadzik"
placisz 36 zeta niby za utrzymanie lacza i nic nie masz

I o to właśnie TPSA chodziło. Spełnić nałożony obowiązek, ale w taki sposób by niewielu się na to zdecydowało.

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Styczeń 2007, 09:19 »
ale urzad kontroli telekomunikacji i czegos tam zapowiedzial ze nalozy na tpsa takie kary, ze gowno na tejh oplacie za utrzymanie lkacza zarobia.

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Styczeń 2007, 10:57 »
rozdzielili już abonament telefoniczny od internetu, ale jak to ujął wojciech w taki sposób, że nikomu się nie opłaca

***** tepsę

generalnie w brodnicy opłaca się brac internet w kablowkach

Edit

Offline Wojciech

• Administrator
  • user Gold
  • *
    • Status GG
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2007, 21:59 »
Cytat: "SATAN"
generalnie w brodnicy opłaca się brac internet w kablowkach

Ze względu na jakość czy cenę ?

Offline SATAN

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Styczeń 2007, 11:30 »
powodów jest kilka.

jakość i cena nie są wygórowane, ale przynajmniej można liczyć na szybką interwencję w przypadku awarii.

mam znajomych, którzy korzystają z neo, i jeśli coś się sypnie, to spróbuj się doprosić usunięcia. wyłącznie przez telefon, bo w telepunktach "nie widu, ni słychu", pracownicy robią tylko sztuczny tłok...

Offline Jadzik

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Styczeń 2007, 10:54 »
z kablowkami tez trzeba uwazac, kazdego traktuja z goryu, i jesli internet nie trybi mowia ze to wina kompa, beka jest dopiero wtedy kiedy okazuje sie ze klient ma jako takie pojecie i kitu nie da sobie wcisnac

Offline krotom

• user Gold
  • *
    • http://forum.przyroda.org/
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Luty 2010, 19:35 »
skorzystałem z możliwości przejścia z numerem telefonu i netem do Netii będąc na kablach telekompromitacji - i nie żałuje, net mi się nie rozłącza (tak często ;) ) a transfer - bajka :P 3 x szybszy pomimo że umowną prędkość zwiększyłem tylko 2 x

Offline xyz

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2010, 20:35 »
nie chcę Cię martwić ale niedawno przerabiałem to samo - na początku byłem happy ale w końcu powróciłem do telekompromitacji

Offline krotom

• user Gold
  • *
    • http://forum.przyroda.org/
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Luty 2010, 22:04 »
wiesz... każdy z nas popełnia błędy, choć wydawało mi się że ktoś tak światowy i o tak otwartym umysle jak Ty raczej takiej skuchy nie popełni... a tu popatrz :roll:

;)

Offline xyz

• user Gold
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Luty 2010, 18:26 »
no widzisz - najlepszym się zdarza :D